Zahrady u Penzionu a Chalupy jsou určeny pro ubytované hosty. Využijte volné dny a brouzdejte se ranní rosou na zahradě. Vystavte se slunečním paprskům a podpořte tvorbu vitamínu D. Napijte se naší výborné, zharmonizované vody. Natrhejte si bylinky a uvařte si čaj, zobněte si rybízu nebo malin z keře. Posílíte svoji imunitu. Odpočiňte si na lehátku v zeleni na zahradě. Užijte si dovolenou.

Naše další ZAHRADA AROSA u kostela sv. Petra a Pavla je otevřena pro širokou veřejnost. OTEVŘENO jak, kdy, pokud je otevřená branka

ZAHRADA AROSA

ZAHRADU AROSA najdete naproti kostelu v Růžové. Byla vytvořena během let 2021 a 2022. Od června 2022 je otevřena pro návštěvníky.
Zatím je zahrada mladá, čerstvě osázená, ale uvidíme za pár let, jak nám vyroste...
Naše zahrada je určena k ODPOČINKU, pro znavené návštěvníky Růžové nebo zvědavé kolemjdoucí. Děti mají v Růžové své hřiště, ale unavení a věkem pokročilí poutníci, toužící po klidu, dosud neměli v centru obce kde nabrat síly.
Posaďte se na lavičky, podívejte se na rybičky, kytičky, bylinky, načerpejte atmosféru ZAHRADY s výhledem na kostel sv. Petra a Pavla. 
ZAHRADA AROSA je otevřena pro širokou veřejnost. 
OTEVŘENO jak, kdy, pokud je otevřená branka, pojďte směle dál. Jinými slovy otevírací doba je NEPRAVIDELNÁ! Navštivte naše akcičky, které zde pořádáme.

Zveme Vás na VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD 8.a 9.6.2024

Doufáme, že se vám u nás bude líbit. 
VÍCE INFO

Zahrady u Penzionu AROSA a Chalupy AROSA

Zahrady u Penzionu a Chalupy jsou určeny pro ubytované hosty. Využijte volné dny a brouzdejte se ranní rosou na zahradě. Vystavte se slunečním paprskům a podpořte tvorbu vitamínu D. Natrhejte si bylinky a uvařte si čaj, zobněte si rybízu nebo malin z keře, jablíčka jsou také dobrá. Posílíte svoji imunitu. Odpočiňte si v zeleni na zahradě. Užijte si dovolenou.

Toskana therme Bad Schandau

Navštivte lázeňské městečko Bad Schandau, kde najdete lázeňský komplex TOSKANA www.toskana-therme.de, zde najdete klid a dokonale si  odpočinete. Bad Schandau  je vzdálené 16 km od Růžové. Nezapomeňte si prohlédnout lázeňské městečko Bad Schandau.

Koupání a odpočinek u vody

V roce 2019 byl otevřen koupací biotop v Růžové v osadě Nový Svět (bývalé koupaliště postavené již v roce 1932). Po náročné rekonstrukci si zde užijete příjemné koupání s možností občerstvení přímo u vody. Od Penzionu AROSA vede příjemná cesta pro pěší nebo cyklisty po cyklotrase podél aleje (směr Děčín) při výjezdu z Růžové - 3 km. VÍCE INFO

Další koupaliště v okolí

V Děčíně stojí plavecký areál krytých a venkovních bazénů s toboganem a termální vodou. 
Je zde celoroční provoz https://www.aquaparkdecin.cz/  - Děčín - 10 km.

V letě lze navštívit koupaliště v České Kamenici  - 8 km.

Dvě koupaliště v Jetřichovicích (u hotelu Bellevue - bazén, nebo přírodní koupaliště) 8 km.

Termální koupaliště v Benešově nad Ploučnicí - 10 km.

Rybník v Nové Olešce - 8 km.
2024 © Penzion AROSA
webdesign: I LOVE SM