Zahrady u Penzionu a Chalupy jsou určeny pro ubytované hosty. ZAHRADA AROSA u kostela sv. Petra a Pavla je otevřena pro širokou veřejnost. OTEVŘENO jak, kdy, pokud je otevřená branka. Využijte volné dny a brouzdejte se ranní rosou na zahradě. Vystavte se slunečním paprskům a podpořte tvorbu vitamínu D. Natrhejte si bylinky a uvařte si čaj, zobněte si rybízu nebo malin z keře. Posílíte svoji imunitu. Odpočiňte si na lehátku v zeleni na zahradě. Užijte si dovolenou.

ZAHRADA AROSA

ZAHRADU AROSA najdete naproti kostelu v Růžové. Byla založena v loňském roce a otevřena právě nyní.
Zatím je zahrada mladá, čerstvě osázená, ale uvidíme za pár let, jak nám vyroste...
Naše zahrada je určena k ODPOČINKU, pro znavené návštěvníky Růžové nebo zvědavé kolemjdoucí. Děti mají v Růžové své hřiště, ale unavení a věkem pokročilí poutníci, toužící po klidu, dosud neměli v centru obce kde nabrat síly.
Posaďte se na lavičky, podívejte se na rybičky, kytičky, bylinky, načerpejte atmosféru ZAHRADY s výhledem na kostel sv. Petra a Pavla. 
ZAHRADA AROSA je otevřena pro širokou veřejnost.
OTEVŘENO jak, kdy, pokud je otevřená branka. Jinými slovy otevírací doba je NEPRAVIDELNÁ!VÍKEND OTEVŘENÝCH Z

Zveme Vás na VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD 10. a 11.6.2023

Doufáme, že se vám u nás bude líbit. 
VÍCE INFO

Zahrady u Penzionu AROSA a Chalupy AROSA

Zahrady u Penzionu a Chalupy jsou určeny pro ubytované hosty. Využijte volné dny a brouzdejte se ranní rosou na zahradě. Vystavte se slunečním paprskům a podpořte tvorbu vitamínu D. Natrhejte si bylinky a uvařte si čaj, zobněte si rybízu nebo malin z keře. Posílíte svoji imunitu. Odpočiňte si na lehátku v zeleni na zahradě. Užijte si dovolenou.

Toskana therme Bad Schandau

Navštivte lázeňské městečko Bad Schandau, kde najdete lázeňský komplex TOSKANA www.toskana-therme.de, zde najdete klid a dokonale si  odpočinete. Bad Schandau  je vzdálené 16 km od Růžové. Nezapomeňte si prohlédnout lázeňské městečko Bad Schandau.

Koupání a odpočinek u vody

V roce 2019 byl otevřen koupací biotop v Růžové v osadě Nový Svět (bývalé koupaliště postavené jíž v roce 1932). Po náročné rekonstrukci si zde užijete příjemné koupání s možností občerstvení přímo u vody. Od Penzionu AROSA vede příjemná cesta po cyklotrase podél aleje (směr Děčín) při výjezdu z Růžové - 3 km. VÍCE INFO

Další koupaliště v okolí

V Děčíně stojí plavecký areál krytých a venkovních bazénů s toboganem a termální vodou. 
Je zde celoroční provoz https://www.aquaparkdecin.cz/  - Děčín - 10 km.

V letě lze navštívit koupaliště v České Kamenici  - 8 km.

Dvě koupaliště v Jetřichovicích (u hotelu Bellevue - bazén, nebo přírodní koupaliště) 8 km.

Termální koupaliště v Benešově nad Ploučnicí - 10 km.

Rybník v Nové Olešce - 8 km.
2023 © Penzion AROSA
webdesign: I LOVE SM